top of page

BİREBİR DESTEK

Terapi 

“Empatinin reçetesi yoktur. Empati kurmanın doğru ya da yanlış bir yolu yoktur. Empati dinlemek, alan tutmak, yargılamamak, duygusal olarak bağlantı kurmak ve o inanılmaz iyileştirici mesajı vermektir: Yalnız değilsin.”

                                                                                               Brené Brown

 

Yetişkinlere terapi veriyorum. Görüşmeler  online (çevrim içi) oluyor ve 60 dakika sürüyor. Benimsediğim terapi yaklaşımı insan merkezli terapi ve insan merkezli sanat terapisi. Süreç içinde kum oyunu, yönlendirilmiş imgeleme, mindfulness ve öyküsel terapi tekniklerini de sık sık kullanıyorum. Benden terapi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz (form, telefon ya da e-posta). Beraber çalışmaya başlamadan önce telefonda 20 dakikalık ücretsiz bir öngörüşme yapıyorum.  Eğer benim yardımcı olabileceğim bir konu ise ve şartlar sizin için uygunsa gün ve saat belirliyoruz.

Birebir Mindfulness Dersi

“Kendini düzenli olarak ziyaret ediyor musun?”

                                                            Mevlana

 

Birebir mindfulness dersleri kendinizi ziyaret etmek için seçebileceğiniz yollardan biri. 

Mindfulness dersleri 50 dakika sürüyor. İlk iki ders genelde teori ve pratik içeriyor. Temel teoriyi anlattıktan sonra dersler meditasyon, paylaşım ve soru cevap olarak ilerliyor. Her ders o hafta sizin gündeminize, ihtiyacınıza ya da dileğinize göre şekilleniyor. 

 

Derslere başlamadan önce telefonda 20 dakikalık ücretsiz bir ön görüşme yapıyorum. Bu görüşmede sizin ihtiyacınızı ve benim verdiğim mindfulness dersinin sizin için faydalı olup olmayacağını anlamak istiyorum. Bu görüşme aynı zamanda sizin de mindfulness’a ya da sürece dair aklınızdaki soruları sorabileceğiniz bir zaman dilimi.  Bu görüşmeden aldığım bilgileri ilk dersi yapılandırmak için kullanıyorum.

Birebir mindfulness dersi almak için aşağıdaki formu doldurabilir, e-posta ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Mesajınız iletildi. Teşekkürler!

bottom of page