Schedule a Visit

Nulla vehicula fermentum nulla, a lobortis nisl vestibulum vel. Phasellus eget velit at.

Call us:
1-800-123-4567

Send an email:
monica.wayne@example.com

Sanat ve İyileşme Buluşmaları

3 sene ago · · 0 comments

Sanat ve İyileşme Buluşmaları

Müzisyen, Müzik Eğitimcisi Dr. Sezgin İnceel bu buluşmada hassasiyet, yaratıcılık ve üretkenlik
üzerine bir müzisyen ve müzik eğitimcisi olarak yaratıcılığını beslemek için öğrendiği ve geliştirdiği metodlardan bahsedecek. İnceel, hem müzik yaparken ve yazı yazarken hem keyif aldığı uygulamaları hem de tıkanma anlarında başvurduğu stratejileri paylaşarak içimizdeki yaratıcı ile ilişkinize ışık tutacak.

Müzisyen ve Uzman Psikolojik Danışman Asena Akan, bu buluşmada her birimizin özgün birer enstrüman olduğumuzu da hatırlatarak müzikten, seslerden ve olumlu titreşimlerden faydalanmanın yollarını aktaracak.

Klinik psikolog ve dışavurumcu sanat terapisti Suzi Amado, bu buluşmada sanat terapisi anlatacak. Sunumunda “Sanat terapisi nedir?” “Sanat terapisti ne yapar?” “Süreç nasıl işler?” gibi soruların üzerinden geçecek.

İpek Yeğinsü
Bağımsız Küratör, Sanatçı ve Yazar İpek Yeğinsu, Sanat kurumlarında yürüttüğü çalışmaların yanı sıra Özyeğin Üniversitesi Tasarım, Teknoloji ve Toplum bölümünde Doktora adayı olan Yeğinsü, Kadir Has Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde ders veriyor. İpek Yeğinsü buluşmamızın sanatçısı. Estetik yanıtlarını bizimle paylaşa

18 Ekim 2020
Saat : 14:00
Ücret: 140 TL

Atölyeye Katılmak İçin Tıklayın

Categories: Geçmiş Etkinlik

admin

admin

Vivamus ullamcorper pretium ipsum, id molestie elit dapibus vitae. Vestibulum ut odio id sem ultrices convallis vel id diam.

Bir cevap yazın